89971

15. ARTHUR BIANCHINI, "Utsikt från Rålambshov".

Signerad Artur Bianchini och daterad -38. Duk 64 x 72,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
18 000 - 20 000 SEK / 1 714 - 1 905 EUR
Vasarahinta
Ei myyty
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Malin Sveholm

Tukholma

Malin Sveholm
Ohjelmapäällikkö huutokaupat, Asiantuntija - Fashion

+46 (0)8 614 08 73
malin.sveholm@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili