15
89971
Arthur Bianchini
(1869-1955)

"Utsikt från Rålambshov"

Signerad Artur Bianchini och daterad -38. Duk 64 x 72,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

18 000 - 20 000 SEK

1 714 - 1 905 EUR

Vasarahinta:
Ei myyty
Ota yhteyttä asiantuntijaan
Malin Sveholm
Tukholma
Malin Sveholm
Ohjelmapäällikkö huutokaupat, Asiantuntija - Fashion
+46 (0)708 92 19 97