193
85015

Anders Askevold

(Norja, 1834-1900)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Vasarahinta
110 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Anders Askevold
(Norja, 1834-1900)

Boskapen flyttas

Signerad A. Askevold och daterad Ddf. 1869. Uppfodrad duk 62 x 97,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

"M. Newman Ltd. Fine Art Dealers 43 a Duke Street, St. James's London, S.W.1. Paintings and Drawings of the British and Continental Schools. Established 1870".