197
85009

Anders Askevold

(Norja, 1834-1900)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Vasarahinta
44 000 SEK
Anders Askevold
(Norja, 1834-1900)

Fjordlandskap med figurer

Signerad A. Askevold och daterad 1889. Duk 53,5 x 83,5 cm.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Timepieces 655

88. Vacheron Constantin, "First Tourbillon", ca 1994.
Lähtöhinta
420 000 - 440 000 SEK
Tarjoushistoria
420 000

tarjouksesi
400 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
420 000 SEK