258
88641

Carl Wahlbom

(Ruotsi, 1810-1858)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 750 EUR
1 370 - 1 820 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Carl Wahlbom
(Ruotsi, 1810-1858)

Sto med föl

Signerad C Wahlbom och daterad 1849. Duk 44 x 60 cm.

Muut tiedot

Viggo Loos bok "Carl Wahlbom", 1949 medföljer.