258
88641
Carl Wahlbom
(1810-1858)

Sto med föl

Signerad C Wahlbom och daterad 1849. Duk 44 x 60 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

15 000 - 20 000 SEK

1 429 - 1 905 EUR

Vasarahinta:
17 000 SEK
Lisätietoja

Viggo Loos bok "Carl Wahlbom", 1949 medföljer.

Ota yhteyttä asiantuntijaan
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Specialist Old master paintings
+46 (0) 739 400 801