258
88641

Carl Wahlbom

(Ruotsi, 1810-1858)
Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
17 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Carl Wahlbom
(Ruotsi, 1810-1858)

Sto med föl

Signerad C Wahlbom och daterad 1849. Duk 44 x 60 cm.

Muut tiedot

Viggo Loos bok "Carl Wahlbom", 1949 medföljer.