95199

361. FRANZ WILHELM SCHIERTZ, Aftonrodnad över en fjord.

Signerad W Schiertz och daterad 1869?. Papp pannå 26,5 x 37 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK/1 142 - 1 428 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
30 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Johan Jinnerot

Tukholma

Johan Jinnerot
Asiantuntija – vanha taide

+46 8-614 08 58
johan.jinnerot@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Rekisteröidy