Porträtt föreställande "P Laadbye och makan Augusta Lauerwald"
Ett par. Mansporträttet signerad J F Möller och daterad 1829. Duk, vardera 47 x 38 cm. Samtida bronserade ramar.
Muut tiedot
Augusta Lauerwall var dansk skådespelerska.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui