39
88919

Carl Trägårdh

(Ruotsi, 1861-1899)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 750 - 2 190 EUR
1 820 - 2 280 USD
Vasarahinta
15 000 SEK
Carl Trägårdh
(Ruotsi, 1861-1899)

Pastoralt landskap med kor

Signerad C. Trägårdh och daterad 1890. Duk 38,5 x 56 cm.