39
88919

Carl Trägårdh

(Ruotsi, 1861-1899)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Vasarahinta
15 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Carl Trägårdh
(Ruotsi, 1861-1899)

Pastoralt landskap med kor

Signerad C. Trägårdh och daterad 1890. Duk 38,5 x 56 cm.