392C
97101

Magnus von Wright

(Suomi, 1805-1868)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
444 - 532 EUR
463 - 556 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Magnus von Wright
(Suomi, 1805-1868)

Studier av Årta

Signerad M v W och med påskrift "Årta (Anas querquedula) och Bläsänder? Kolteckning 40 x 62,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

A Fabritius