395
73827

Fritz von Dardel

(Ruotsi, 1817-1901)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Fritz von Dardel
(Ruotsi, 1817-1901)

"Söndag i Vestergöthland"

Signerad Fv Dardel och daterad 1853. Akvarell 19 x 23 cm.