396C
95757

Per Wickenberg

(Ruotsi, 1812-1846)
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
355 - 444 EUR
370 - 463 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Per Wickenberg
(Ruotsi, 1812-1846)

Interiör med sovande flicka och hund

Signerad Wickenberg och daterad 1840. Blyerts 8,5 x 13 cm.