411
74457

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Dam med broderad mössa

Miniatyr. Gouche på ben, oval 6 x 4,5 cm. Innefattningen i guld stämplad Stockholm 1824.