42
74125

Johan Krouthén

(Ruotsi, 1858-1932)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Johan Krouthén
(Ruotsi, 1858-1932)

Aftonpromenad

Signerad J. Krouthén och daterad 1907. Duk uppklistrad på pannå 52 x 37 cm.