42
74125

Johan Krouthén

(Ruotsi, 1858-1932)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Johan Krouthén
(Ruotsi, 1858-1932)

Aftonpromenad

Signerad J. Krouthén och daterad 1907. Duk uppklistrad på pannå 52 x 37 cm.