54
73709

Esther Kjerner

(Ruotsi, 1873-1952)
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Vasarahinta
21 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Esther Kjerner
(Ruotsi, 1873-1952)

Stilleben med blåsippor och tussilago

Signerad E. Kjerner och daterad 1942. Pannå 34,5 x 27 cm.

Täydennyslista

Fel titel i den tryckta katalogen. Korrekt titel skall vara stilleben med blåsippor och tussilago.