554
81759

RAGUSKEDAR, ett par, av Gustaf Georg Rehnberg, Norrköping 1809.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
6 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svensk dubberäfflad modell. Stämplat ägarmonogram.

Slitage.