70
84897

Anna Gardell-Ericson

(Ruotsi, 1853-1939)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Anna Gardell-Ericson
(Ruotsi, 1853-1939)

Motiv från Lysekil

Signerad Anna Gardell Ericson, Lysekil. Akvarell med täckvitt 26,5 x 38 cm.