76
94839

Johan Tirén

(Ruotsi, 1853-1911)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
13 200 - 17 700 EUR
13 800 - 18 400 USD
Vasarahinta
110 000 SEK
Johan Tirén
(Ruotsi, 1853-1911)

Samefamilj vid kåta

Signerad Joh. Tirén. Akvarell och gouache 75 x 131 cm.