772
74017

DIAMANTVÅG.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
DIAMANTVÅG.

Holland 1800-talets andra hälft. Fanerad med mahogny. Märkt "BECKER'S SONS ROTTERDAM". Längd 35, bredd 15, höjd 30 cm.

Några lister saknas, smärre torksprickor.