772
74017

DIAMANTVÅG.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
DIAMANTVÅG.

Holland 1800-talets andra hälft. Fanerad med mahogny. Märkt "BECKER'S SONS ROTTERDAM". Längd 35, bredd 15, höjd 30 cm.

Några lister saknas, smärre torksprickor.