791
96035

A Swedish Rococo commode.

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Vasarahinta
40 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
A Swedish Rococo commode.

Fanerad med alm och valnöt. Beslag av förgylld mässing. Tre lådor. Längd 116, bredd 56, höjd 81 cm. Nyckel medföljer.

Skivan med slitage, smärre torksprickor, kompletterade fotavslutningar.