819
94397

A Gustavian card table.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 350 - 1 800 EUR
1 420 - 1 900 USD
Vasarahinta
Ei myyty
A Gustavian card table.

Fanerat med alrot, plommon och lönn. Beslag av mässing. I sargen låda. Inläggningar av rutor och fält. Längd 95, bredd 47, höjd 75 cm. Nyckel medföljer.

Fanerskador, fanerlagningar, senare nyckelskylt.