832
77815

A Gustavian sofa.

Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
883 - 1 320 EUR
921 - 1 380 USD
Vasarahinta
44 000 SEK
A Gustavian sofa.

Vitmålad. Med tråg. Lösa dynor. Sarg med dekor av bladsnitt. Längd 256, höjd 87 cm.

Två bakben med skador/lagningar.