87
86459

Ernst Josephson

(Ruotsi, 1851-1906)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Ernst Josephson
(Ruotsi, 1851-1906)

Sångerskan II

Signerad Ernst Josephson. Blyerts 31 x 19 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Pierre, Stockholm, kat nr 52.