89447

9. ANNA PALM DE ROSA, "Boulevard des Capucines".

Signerad Anna Palm de Rosa och daterad Paris Nov. 1905. Akvarell med täckvitt 26 x 47,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK/3 810 - 4 762 EUR
Vasarahinta
50 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili