89447

9. ANNA PALM DE ROSA, "Boulevard des Capucines".

Signerad Anna Palm de Rosa och daterad Paris Nov. 1905. Akvarell med täckvitt 26 x 47,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK / 3 810 - 4 762 EUR
Vasarahinta
50 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.