89447

9. ANNA PALM DE ROSA, "Boulevard des Capucines".

Signerad Anna Palm de Rosa och daterad Paris Nov. 1905. Akvarell med täckvitt 26 x 47,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK / 3 810 - 4 762 EUR
Vasarahinta
50 000 SEK
Absentee bid
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Absentee bids can be placed prior to 10 lots before this item is hammered.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Pedro Westerdahl

Tukholma

Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili