9
89447
Anna Palm de Rosa
(1859-1924)

"Boulevard des Capucines"

Signerad Anna Palm de Rosa och daterad Paris Nov. 1905. Akvarell med täckvitt 26 x 47,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

40 000 - 50 000 SEK

3 810 - 4 762 EUR

Vasarahinta:
50 000 SEK
Ota yhteyttä asiantuntijaan
Pedro Westerdahl
Tukholma
Pedro Westerdahl
Asiantuntija – 1800- ja 1900-lukujen klassinen taide
+46 (0)8 614 08 05