9
89447

Anna Palm de Rosa

(Ruotsi, 1859-1924)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 600 - 4 500 EUR
3 800 - 4 740 USD
Vasarahinta
50 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Ruotsi, 1859-1924)

"Boulevard des Capucines"

Signerad Anna Palm de Rosa och daterad Paris Nov. 1905. Akvarell med täckvitt 26 x 47,5 cm.