912
74325

A Swedish Rococo mirror.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Vasarahinta
42 000 SEK
A Swedish Rococo mirror.

Förgylld och bronserad. Genombrutet krön. Dekor av rocailler, voluter och blommor. I ramen infällt spegelglas. Höjd 126, bredd 52 cm.

Gammalt, men ej ursprungligt glas. Lagningar.