923
81675

A Danish late 18th century mirror.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Vasarahinta
11 500 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av urna, lagergirlander och palmkvistar. Höjd 134, bredd 53 cm.

Dekorlagningar, del av krönande bandrosett lös.