950
73577

A pair of late Baroque pewter candlesticks by O. A. Winberg.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Tenn. Balusterformat godronnerat skaft. Klockad fot med raka knäckar. Höjd 19 cm. (2)

Skador, lagningar.