96
89005

Gustaf Fjaestad

(Ruotsi, 1868-1948)
Lähtöhinta
300 000 - 400 000 SEK
29 100 - 38 800 EUR
33 300 - 44 300 USD
Vasarahinta
300 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Gustaf Fjaestad
(Ruotsi, 1868-1948)

Rimfrost på frusen sjö

Signerad G. Fjaestad och daterad -29. Pannå 89 x 127 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm.

Näyttelyt

Rackstadmuseet, Arvika, "Fjaestadutställningen", 1998.