968
84029

A pair of Empire candlesticks.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Förgylld brons. Nedåt avsmalnande kolonnskaft. Rutdekor och pärlstav. Höjd 22 cm.

Bucklor.