MATTA. Rölakan. 325 x 223 cm. Signerad AGS (Anna Greta Sjöquist). Sverige omkring 1900-talets mitt.
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 120 - 1 400 USD
Vasarahinta
17 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin
Rödmelerad botten med rutmönster och geometriska figurer i olika grå och blå nyanser.
Some wear, stains. One end has damages and repairs.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui