1056
143931

MATTA. Rölakan. 239,5 x 162,5 cm. Signerad AGS (Anna Greta Sjöquist). Sverige omkring 1900-talets mitt.

Lähtöhinta
7 000 - 9 000 SEK
678 - 872 EUR
776 - 998 USD
Vasarahinta
5 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Grönmelerad botten indelad i fält. Bred ljusgråmelerad bård med polykroma stiliserade träd och blommor.

Little wear, stains. The fringes are slightly worn, one is missing.