1064
115831

MATTA. Rölakan. 198 x 141,5 cm. Signerad SG. Sverige 1960-tal.

Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
484 - 678 EUR
554 - 776 USD
Vasarahinta
7 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Rutmönster i röda, rosa och orange nyanser.

Minor stains. Some of the fringes are damaged, a few are missing.