VÄVD TAPET. Gobelängteknik. 179,5 x 144,5 cm. Signerad ML AUBUSSON RENARD.
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 200 - 2 640 EUR
2 330 - 2 800 USD
Vasarahinta
19 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin
Polykrom surrealistisk komposition med fåglar och ett träd i öken.
Little wear, dirty, minor damages.
Alkuperä - Provenienssi
Git Gay.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui