1227
75185

A Kjell Engman glass sculpture, Kosta Boda 1988.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Vasarahinta
4 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Melerat underfångsglas i färger, blästrad dekor. Signerad unikt Kosta Boda K. Engman Nr 270881776. Höjd 46 cm.

Obetydligt kantnagg.