123
126075

Ragnar Sandberg

(Ruotsi, 1902-1972)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Vasarahinta
54 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ragnar Sandberg
(Ruotsi, 1902-1972)

Strandpromenad

Signerad R.S och daterad -63. Gouache 29,5 x 37 cm.

Täydennyslista

Fel nummer vd texten i i den tryckta katalogen . Skall vara nr 123.

Muut tiedot

Med dedikation: "Till Mara, 1 maj 1941, Ragnar"