1268
125685

A Wilhelm Kåge Farsta vase, Gustavsberg studio 1958.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
484 - 581 EUR
554 - 665 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Stengods, ristad dekor i blått och grönt. Signerad FARSTA KÅGE GUSTAVSBERG med studiohanden Ö. Höjd 16,5 cm.

Fotnagg.