1323
137055

An Ulla & Gustav Kraitz stoneware sculpture, Fogdarp, Förslövsholm 2001.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
24 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Chamotterat stengods, glasyr i oxblod och grått. Signerad ULLA KRAiTZ 2001. Höjd 31,5 (exkl sockel 22) cm. Grå sockel medföljer.

Obetydliga kantnagg.