1327
147177

A Josef Lorenzl creamware table lamp, Goldscheider, Vienna 1920's-30's.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
16 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Eva Seeman
Tukholma
Eva Seeman
Johtava asiantuntija, moderni ja nykyaikainen taidekäsityö & design
+46 (0)708 92 19 69

Flintgods, polykromt bemålad. Signerad Goldscheider Wien MADE IN AUSTRIA HAND.DECORATED 5715 273 12 F. MR 22. 1P Lorenzl. Höjd exkl elmontering 48, figurens höjd 41 cm.

Obetydliga nagg.