164
146371

Ragnar Sandberg

(Ruotsi, 1902-1972)
Lähtöhinta
50 000 - 70 000 SEK
4 850 - 6 780 EUR
5 540 - 7 760 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ragnar Sandberg
(Ruotsi, 1902-1972)

Röd profil

Signerad R.S. och daterad -43. Gouache och tusch 78 x 95 cm.