Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
176
119497

Lennart Rodhe

(Ruotsi, 1916-2005)
Lähtöhinta
75 000 - 100 000 SEK
7 120 - 9 490 EUR
8 140 - 10 900 USD
Vasarahinta
75 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Lennart Rodhe
(Ruotsi, 1916-2005)

Form II

Monogramsignerad samt a tergo daterad 26.1-56. Tempera på duk 38 x 55 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Bel'Art, Stockholm.