204
141085

Gerd Nordenskjöld

(Ruotsi, 1913-1999)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Gerd Nordenskjöld
(Ruotsi, 1913-1999)

Utan titel

Signerad GerdN och daterad 1955. Gouache 37 x 26,5 cm.