232
131681

Gunnar Löberg

(Ruotsi, 1893-1950)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Gunnar Löberg
(Ruotsi, 1893-1950)

"Landskap med hund"

Signerad G. Löberg och daterad -36. Duk 30 x 50,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt direkt av konstnären av nuvarande ägare.

Muut tiedot

(Signatur och datering på dukens omtag).