Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
273
144053

Christian Berg

(Ruotsi, 1893-1976)
Lähtöhinta
60 000 - 70 000 SEK
5 810 - 6 780 EUR
6 650 - 7 760 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Christian Berg
(Ruotsi, 1893-1976)

Snäckspegel

Signerad C.B. och numrerad Ex 3. Blankpolerad brons. Höjd 19 cm. Sockel. Höjd 16 cm.

Täydennyslista

Fel i den tryckta katalogen vid angivande av proveniens.

Muut tiedot

Inköpt 1994.