33
141613

Gösta Adrian-Nilsson

(Ruotsi, 1884-1965)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 530 - 4 410 EUR
3 680 - 4 600 USD
Vasarahinta
31 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Gösta Adrian-Nilsson
(Ruotsi, 1884-1965)

Epilog

Signerad GAN. Gouache 46 x 33,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Regissör Gösta Werner.

Näyttelyt

Liljevalchs Konsthall, Stockholm, "GAN-Retrospektiv", 1958, kat nr 252.

 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

391. Rirkrit Tiravanija & Tomas Vu, 'The Revolution Will Come in Every Direction'.
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
50 000 SEK