39
150205

Monica Sangberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1937)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Monica Sangberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1937)

Flicka med blommor i håret

Signerad Sangberg och daterad -85. Duk 71 x 65 cm.