391
140713

Peter Dahl

(Ruotsi, 1934-2019)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Vasarahinta
11 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Peter Dahl
(Ruotsi, 1934-2019)

Operabaren

Mapp med 4 färglitografier, 2006, samtliga signerade 172/375, tryckta hos Arne Andersson, Nacka, utgiven av Hedenius Konsthandel, Stockholm. 59 x 43 cm.