399
69165

Paul Delvaux

(Belgia, 1898-1994)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Vasarahinta
13 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Paul Delvaux
(Belgia, 1898-1994)

"The tramway"

Lithograph, 1971, on Arches paper, signed in pencil and numbered 10/75. L. 33,5 x 71 cm. S. 55,8 x 90 cm.

Gulnad, ojämnt missfärgad efter passepartout, hanteringsveck.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Leger, Malmö.

Kirjallisuus

Jacob 55.