526
147131

Denis Piel

(Ranska, Syntymävuosi 1944)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
16 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Denis Piel
(Ranska, Syntymävuosi 1944)

"Temptation"

Signerad Denis Piel och daterad 1986 och numrerad 2/4 a tergo. Silvergelatinfotografi 39,4 x 39,4 cm. Bladstorlek 50,8 x 40,6 cm.

Näyttelyt

Staley Wise Gallery, NYC, USA, "Encounters", 2003.