547
129355

Petter Magnusson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1966)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Petter Magnusson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1966)

Utan titel

Signerad Petter Magnusson och daterad 2006 och numrerad 7/8 a tergo. Lamdaprint 70 x 88 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Gunnar Olsson, Stockholm.